Olavi Kõrre

Laul, akustilised instrumendid

Olavi on kuulajale rohkem tuntud ansamblitest "Kiigelaulu kuuik", "Zorbas" ja "Kukerpillid", samuti mitmetest kreeka muusikat ja kultuuri tutvustavatest projektidest aga ka Eesti folkmuusika põllult. Pillidest mängib Olavi järgmisi: kitarr, viiul, mandoliin, mandoola, buzuki, liira, balalaika, hiiu kannel, torupill, langspil, harmoonium, süürinks, garmoška, ratasliira, alt, tenor, bariton. Mõndasid sobivamaid neist kasutab ta ka ansamblis Shock ja ei pelga sealjuures enda vokaalseid omadusi demonstreerida. Tal on oma muusika- ja pilliõppe stuudio ning juhendada mandoliiniorkester.

 

­Rein Kübarsepp

Laul, akustilised instrumendid

Reinu teatakse rohkem telereporteri ja raadioajakirjanikuna, kuigi tal on ka pikaaegne muusiku ja õhtujuhi kogemus. Ta on kaasa teinud näiteks niisuguses legendaarses ansamblis nagu "Kristjan" aga ka mitmetes teistes ansamblites ja muusikaprojektides. Reinu iseloomustavad eelkõige ülihea huumorimeel ja pikk laulja kogemus aga ka märkimisväärsed üritused akustilistel pillidel.
Ise ta on öelnud: "Head muusikut ei iseloomusta mitte niivõrd mingisuguse muusikainstrumendi tehniline valdamine kuivõrd inimesest endast ja tema musitseerimisest kiirguv positiivne energia."

 

Sergei Klaasen

Laul, elektroonilised instrumendid

Ansamblitegevusega hakkas tegelema koolipõlves ning lõpuklassides juba töötas legaalselt lepingu alusel kõrtsimuusikuna, mis oli tol ajal õpilase puhul täiesti lubamatu ning Eestis ilmselt ka unikaalne juhtum.
Omal ajal tegeles aktiivselt Estraadistuudio laululastega. On kaasa teinud ansamblis "Okaspendel" ja mitmetes teistes tuntud artistide saateansamblites. Tänaseks on kogunenud juba enam kui 25aatat lavakogemusi.
Aja jooksul on osalenud paljudes muusikakollektiivides ning kirjutanud arvukalt teatri-, filmi-, ja popmuusikat. Tihti palutakse liikmeks muusikaprojektidesse või asendusliikmeks erinevatesse bändidesse.­

Arhiiv

Sergei Klaasen
Rein Kübarsepp
Olavi Kõrre

Meist

Kohtla-Järve rahvalaul

Kihutab, kihutab...

Õde Luule

Õnne tipul

Karulaane jenka

Asutuse rahvas

Kõige, kõige

(pisut ajalugu)